Pytanie na śniadanie

Nasza klinika regularnie pojawia się w prestiżowym programie „Pytanie na Śniadanie”, emitowanym na całą Polskę. To zaszczyt, który zawdzięczamy naszym nieustającym dążeniu do perfekcji w świadczeniu usług stomatologicznych. Dzięki nowoczesnym technologiom, innowacyjnym metodom leczenia oraz wyjątkowemu podejściu do pacjentów, jesteśmy rozpoznawani jako liderzy w branży.

Profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu, na czele z Dr Barbarą Sobczak, przyciągają uwagę mediów. Dr Sobczak, jako nasza reprezentantka, dzieli się swoją wiedzą i odpowiada na pytania widzów, co podkreśla naszą rolę jako ekspertów w dziedzinie stomatologii. Jej występy w programie to nie tylko dowód uznania, ale także okazja, by edukować i inspirować szeroką publiczność.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z udziałem Dr Sobczak i przekonania się, dlaczego nasza klinika jest wybierana przez pacjentów zarówno w Polsce, jak i w Dubaju.

Umów się na wizytę!

Klinika Gdańsk

Al. Grunwaldzka 505, II piętro,
80-320 Gdańsk

Klinika Radość

ul. Patriotów 245
04-852 Warszawa

Klinika Babice

ul. Okulickiego 5
05-082 Stare Babice

Umów się na wizytę!

Zadzwoń, z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Klinika Gdańsk

Al. Grunwaldzka 505, II piętro,
80-320 Gdańsk

Klinika Radość

ul. Patriotów 245
04-852 Warszawa

Klinika Babice

ul. Okulickiego 5
05-082 Stare Babice

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/rebeladmin/drsobczak.pl-aep4/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/rebeladmin/drsobczak.pl-aep4/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/rebeladmin/drsobczak.pl-aep4/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34