Dr Sobczak edu

Dowiedz się więcej

Nasz zespół

Nasz zespół

Artykul foto
DDS MSc Barbara Sobczak
Ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest ona już trzecim pokoleniem w swojej rodzinie kończącym warszawskie studia medyczne. Już w trakcie studiów była autorem prac naukowych i publikacji w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Po studiach rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej, badając aspekt mikrobiologiczny w periimplantitis. Z wyróżnieniem ukończyła podyplomowe studia na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem, uzyskując tytuł Master of Science in Oral Implantology. Członek International Team for Implantology (ITI) ITI Fellow, tytuł przyzanany przez komisję w Szwajcarii za osiągnięcia w dziedzinie implantologii po nominacji przez innych członków. Dyrektor naukowego klubu ITI Study Club Mazovia wspierającego przede wszystkim kształcenie młodych implantologów. ITI Study Club Mazovia pod kierownictwem dr Barbary Sobczak ukierunkowany jest na wdrażnie nowości z dziedziny implantologii do codziennej praktyki. Konsultant medyczny z ramienia firmy Straumann. Wykładowca w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Uczestnik licznych zagranicznych kursów w Szwajcarii, Niemczech i we Włoszech. Ukończyła szkolenia masterskie z zakresu implantologii estetycznej pod okiem prof. Busera i prof. Belsera. Kładzie największy nacisk na estetykę w leczeniu implantologicznym, ale opartą o interdyscyplinarne podejście w planowaniu leczenia, wykorzystując najnowsze techniki chirurgii tkankowej. Właściciel Klinik Dr Sobczak
Artykul foto
lek. dent. Marta Kowalska - Wójcik
Ukończyła Łódzki Uniwersytet Medyczny, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w dziedzinie protetyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej, również z dużym sukcesem współpracuje z najmłodszymi pacjentami, dzięki czemu od wielu lat opieką stomatologiczną doktor otacza całe wielopokoleniowe rodziny.
Artykul foto
lek. dent. Marta Nowak
Studia medyczne ukończyła na Oddziale Stomatologii na Akademii Medycznej w Warszawie. Stomatologią pasjonuje się od dziecka. W życiu ceni sobie precyzję i dokładność. Zdobyte wieloletnie doświadczenie zawodowe w kraju i za granicą oraz liczne kursy pozwoliły się jej  wyspecjalizować w wąskiej dziedzinie stomatologii - Endodoncji Mikroskopowej. Przy użyciu mikroskopu przeprowadza skomplikowane zabiegi powtórnego leczenia endodontycznego, usuwa złamane instrumenty z kanałów, a przy użyciu preparatu MTA przeprowadza mikrorekonstrukcje zębów. Pełna empatii i poczucia humoru sprawi, że nawet najbardziej skomplikowane leczenie kanałowe stanie się przyjemnością.
Artykul foto
lek. dent. Katarzyna Szerszmidt (Koc)
Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, wprowadzając do swojej pracy światowe standardy i rozwiązania. W Klinice zajmuje się endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego oraz stomatologią dziecięcą, stomatologią zachowawczą, estetyczną. Jest entuzjastką holistycznego leczenia Pacjenta. Ceni sobie indywidualne podejście do Pacjenta, dla każdego ma czas, wysłucha, udzieli profesjonalnej pomocy.
Artykul foto
lek. dent. Sylwia Olszewska
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją i absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studiowała także na Istanbul University. Wśród wielu jej pasji i zainteresowań stomatologia stała się największą i najważniejszą. Od początku pasjonowało ją leczenie kanałowe, co ukierunkowało jej rozwój w stronę precyzyjnych prac z użyciem mikroskopu. Pracowała również jako wykładowca w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, estetycznej,  endodoncji mikroskopowej oraz leczeniu dzieci. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach. Czyta specjalistyczną prasę zagraniczną oraz pisze artykuły. Lubi podróże i aktywny wypoczynek. Ze sportu wybiera windsurfing, narciarstwo, rower, tenis stołowy. Wolne chwile lubi spędzać z dobrą książką.
Artykul foto
lek. dent. Marta Fajkowska
Ukończyła studia stomatologiczne na Akademii Medycznej w Warszawie na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2009 roku. Już od początku studiów w kręgu jej zainteresowań były zagadnienia związane z estetyczną stomatologią zachowawczą oraz jej zastosowaniem w zaburzeniach zwarcia. Wykorzystanie wysoce estetycznych materiałów do rekonstrukcji tkanek zębów pozwala przywrócić nie tylko piękny uśmiech, ale i zdrowie. Doktor fascynuje się także innymi dziedzinami stomatologii m.in. protetyka, leczenie kanałowe oraz praca z dziećmi - nowym pokoleniem Pacjentów, które wymaga szczególnej troski i edukacji. Stale doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Odkrywam nowe koncepcje leczenia oraz rozwiązania technologiczne. "Uczę się, ponieważ chcę, aby moi Pacjenci mieli zapewnioną w pełni profesjonalną opiekę". Praca w Klinice Babice to nie tylko możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami, ale także niezwykła satysfakcja z pomocy ludziom. To również nieustanne dążenie do perfekcji, możliwość poznania tajników zawodu, uczenie się od najlepszych lekarzy w swoim fachu. "Radość Pacjenta z efektów leczenia jest dla mnie największą nagrodą".
Artykul foto
lek. dent. Justyna Zub
Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. W Klinice Radość  zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Stale uczestniczy w licznych kursach i konferencjach w kraju i za granicą prowadzonych przez wybitnych specjalistów takich jak: prof. dr. Dieter Müßig, dr Davide Mirabella, dr Ralphael Greenfield, prof. Hyo- Sang Park, dr Thomas Pitts, prof. Paolo Manzo. W swojej pracy łączy wiedzę z najnowocześniejszymi metodami leczenia i innowacyjnymi technologiami takimi jak samoligaturujący System Damon; przezroczyste aparaty Clear Aligner, Invisalign czy miniimplanty ortodontyczne. Jest osobą cierpliwą, ciepłą i otwarta. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta a wzajemne zrozumienie uważa za podstawę owocnej współpracy między lekarzem i pacjentem. Dr Justyna Zub jest w trakcie międzynarodowego programu specjalizacji z ortodoncji - Master of Science in Orthodontics, na Uniwersytecie Danube w Krems an der Donau w Austrii.
Artykul foto
lek. dent. Aleksander Szczepanowski
Ukończył I Wydział Lekarski na kierunku lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył 3-letnie podyplomowe studia ortodontyczne na Uniwersytecie w Krems w Austrii uzyskując międzynarodowy tytuł Master of Science in Orthodontics. Członek Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestnik wielu kongresów i szkoleń w kraju i za granicą. Współautor badań naukowych i publikacji z zakresu stomatologii.
Artykul foto
lek. med. Agnieszka Kolińska
Jest absolwentką VI Liceum im.Tadeusza Reytana w Warszawie. Akademię Medyczną w Warszawie - I  Wydział Lekarski ukończyła z wyróżnieniem w 1985 roku. Jest lekarzem chorób wewnętrznych, pracuje w przychodni oraz w onkologicznym hospicjum domowym. Jej hobby to zwierzęta. Doktor ma w domu 4 koty: Jinx, Dymek, Ferdynanda i Kubuś oraz 2 psy rasy Corgi Welsh - Morisa i Bobika.
Artykul foto
lek. dent. Mateusz Rzentała
Artykul foto
lek. med. Anna Rogucka
Artykul foto
lek. dent. Katarzyna Komar
Artykul foto
lek. dent. Anna Markowska
Artykul foto
lek. dent. Natalia Kokosińska
Artykul foto
lek. dent. Karolina Staśkiewicz
Artykul foto
psycholog Lament Justyna
Artykul foto
tech. dent. Małecki Maciej
Artykul foto
hig. Katarzyna Graczyk
Artykul foto
hig. Magdalena Zielony
Artykul foto
hig. Monika Florczyk
Artykul foto
asyst. stom. Witkowska Martyna
Artykul foto
asyst. stom. Piątkowska Ola
Artykul foto
asyst. stom. Mrówka Monika
Artykul foto
asyst. stom. Auguścik Joanna
Artykul foto
asyst. stom. Ponichtera Sylwia
Artykul foto
asyst. stom. Popławska Joanna
Artykul foto
asyst. stom. Kiełbasińska Katarzyna
Artykul foto
rejestratorka medyczna Kozłowska Oliwia
Artykul foto
rejestratorka medyczna Szałańska Agnieszka
Artykul foto
rejestratorka medyczna Bogucka Anna
Artykul foto
rejestratorka medyczna Bąk Klaudia
Artykul foto
rejestratorka medyczna Dmoch Aleksandra
Artykul foto
rejestratorka medyczna Wielgo Sylwia
Artykul foto
Sobczak Michał
Artykul foto
manager Garlińska Katarzyna
Artykul foto
manager Graczyk Arkadiusz

DDS MSc Barbara Sobczak

Ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest ona już trzecim pokoleniem w swojej rodzinie kończącym warszawskie studia medyczne.

Już w trakcie studiów była autorem prac naukowych i publikacji w dziedzinie implantologii stomatologicznej.

Po studiach rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej, badając aspekt mikrobiologiczny w periimplantitis.

Z wyróżnieniem ukończyła podyplomowe studia na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem, uzyskując tytuł Master of Science in Oral Implantology.

Członek International Team for Implantology (ITI)

ITI Fellow, tytuł przyzanany przez komisję w Szwajcarii za osiągnięcia w dziedzinie implantologii po nominacji przez innych członków.

Dyrektor naukowego klubu ITI Study Club Mazovia wspierającego przede wszystkim kształcenie młodych implantologów. ITI Study Club Mazovia pod kierownictwem dr Barbary Sobczak ukierunkowany jest na wdrażnie nowości z dziedziny implantologii do codziennej praktyki.

Konsultant medyczny z ramienia firmy Straumann.

Wykładowca w dziedzinie implantologii stomatologicznej.

Uczestnik licznych zagranicznych kursów w Szwajcarii, Niemczech i we Włoszech. Ukończyła szkolenia masterskie z zakresu implantologii estetycznej pod okiem prof. Busera i prof. Belsera.

Kładzie największy nacisk na estetykę w leczeniu implantologicznym, ale opartą o interdyscyplinarne podejście w planowaniu leczenia, wykorzystując najnowsze techniki chirurgii tkankowej.

Właściciel Klinik Dr Sobczak

lek. dent. Marta Kowalska - Wójcik

Ukończyła Łódzki Uniwersytet Medyczny, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w dziedzinie protetyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej, również z dużym sukcesem współpracuje z najmłodszymi pacjentami, dzięki czemu od wielu lat opieką stomatologiczną doktor otacza całe wielopokoleniowe rodziny.

lek. dent. Marta Nowak

Studia medyczne ukończyła na Oddziale Stomatologii na Akademii Medycznej w Warszawie. Stomatologią pasjonuje się od dziecka. W życiu ceni sobie precyzję i dokładność. Zdobyte wieloletnie doświadczenie zawodowe w kraju i za granicą oraz liczne kursy pozwoliły się jej  wyspecjalizować w wąskiej dziedzinie stomatologii - Endodoncji Mikroskopowej. Przy użyciu mikroskopu przeprowadza skomplikowane zabiegi powtórnego leczenia endodontycznego, usuwa złamane instrumenty z kanałów, a przy użyciu preparatu MTA przeprowadza mikrorekonstrukcje zębów. Pełna empatii i poczucia humoru sprawi, że nawet najbardziej skomplikowane leczenie kanałowe stanie się przyjemnością.

lek. dent. Katarzyna Szerszmidt (Koc)

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, wprowadzając do swojej pracy światowe standardy i rozwiązania. W Klinice zajmuje się endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego oraz stomatologią dziecięcą, stomatologią zachowawczą, estetyczną. Jest entuzjastką holistycznego leczenia Pacjenta. Ceni sobie indywidualne podejście do Pacjenta, dla każdego ma czas, wysłucha, udzieli profesjonalnej pomocy.

lek. dent. Sylwia Olszewska

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją i absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studiowała także na Istanbul University. Wśród wielu jej pasji i zainteresowań stomatologia stała się największą i najważniejszą. Od początku pasjonowało ją leczenie kanałowe, co ukierunkowało jej rozwój w stronę precyzyjnych prac z użyciem mikroskopu. Pracowała również jako wykładowca w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, estetycznej,  endodoncji mikroskopowej oraz leczeniu dzieci. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach. Czyta specjalistyczną prasę zagraniczną oraz pisze artykuły.
Lubi podróże i aktywny wypoczynek. Ze sportu wybiera windsurfing, narciarstwo, rower, tenis stołowy. Wolne chwile lubi spędzać z dobrą książką.

lek. dent. Marta Fajkowska

Ukończyła studia stomatologiczne na Akademii Medycznej w Warszawie na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2009 roku. Już od początku studiów w kręgu jej zainteresowań były zagadnienia związane z estetyczną stomatologią zachowawczą oraz jej zastosowaniem w zaburzeniach zwarcia. Wykorzystanie wysoce estetycznych materiałów do rekonstrukcji tkanek zębów pozwala przywrócić nie tylko piękny uśmiech, ale i zdrowie. Doktor fascynuje się także innymi dziedzinami stomatologii m.in. protetyka, leczenie kanałowe oraz praca z dziećmi - nowym pokoleniem Pacjentów, które wymaga szczególnej troski i edukacji. Stale doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Odkrywam nowe koncepcje leczenia oraz rozwiązania technologiczne. "Uczę się, ponieważ chcę, aby moi Pacjenci mieli zapewnioną w pełni profesjonalną opiekę".
Praca w Klinice Babice to nie tylko możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami, ale także niezwykła satysfakcja z pomocy ludziom. To również nieustanne dążenie do perfekcji, możliwość poznania tajników zawodu, uczenie się od najlepszych lekarzy w swoim fachu. "Radość Pacjenta z efektów leczenia jest dla mnie największą nagrodą".


lek. dent. Justyna Zub

Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. W Klinice Radość  zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Stale uczestniczy w licznych kursach i konferencjach w kraju i za granicą prowadzonych przez wybitnych specjalistów takich jak: prof. dr. Dieter Müßig, dr Davide Mirabella, dr Ralphael Greenfield, prof. Hyo- Sang Park, dr Thomas Pitts, prof. Paolo Manzo. W swojej pracy łączy wiedzę z najnowocześniejszymi metodami leczenia i innowacyjnymi technologiami takimi jak samoligaturujący System Damon; przezroczyste aparaty Clear Aligner, Invisalign czy miniimplanty ortodontyczne. Jest osobą cierpliwą, ciepłą i otwarta. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta a wzajemne zrozumienie uważa za podstawę owocnej współpracy między lekarzem i pacjentem. Dr Justyna Zub jest w trakcie międzynarodowego programu specjalizacji z ortodoncji - Master of Science in Orthodontics, na Uniwersytecie Danube w Krems an der Donau w Austrii.

lek. dent. Aleksander Szczepanowski

Ukończył I Wydział Lekarski na kierunku lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Ukończył 3-letnie podyplomowe studia ortodontyczne na Uniwersytecie w Krems w Austrii uzyskując międzynarodowy tytuł Master of Science in Orthodontics.
Członek Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Uczestnik wielu kongresów i szkoleń w kraju i za granicą. Współautor badań naukowych i publikacji z zakresu stomatologii.

lek. med. Agnieszka Kolińska

Jest absolwentką VI Liceum im.Tadeusza Reytana w Warszawie. Akademię Medyczną w Warszawie - I  Wydział Lekarski ukończyła z wyróżnieniem w 1985 roku. Jest lekarzem chorób wewnętrznych, pracuje w przychodni oraz w onkologicznym hospicjum domowym. Jej hobby to zwierzęta. Doktor ma w domu 4 koty: Jinx, Dymek, Ferdynanda i Kubuś oraz 2 psy rasy Corgi Welsh - Morisa i Bobika.

lek. dent. Mateusz Rzentała

lek. med. Anna Rogucka

lek. dent. Katarzyna Komar

lek. dent. Anna Markowska

lek. dent. Natalia Kokosińska

lek. dent. Karolina Staśkiewicz

psycholog Lament Justyna

tech. dent. Małecki Maciej

hig. Katarzyna Graczyk

hig. Magdalena Zielony

hig. Monika Florczyk

asyst. stom. Witkowska Martyna

asyst. stom. Piątkowska Ola

asyst. stom. Mrówka Monika

asyst. stom. Auguścik Joanna

asyst. stom. Ponichtera Sylwia

asyst. stom. Popławska Joanna

asyst. stom. Kiełbasińska Katarzyna

rejestratorka medyczna Kozłowska Oliwia

rejestratorka medyczna Szałańska Agnieszka

rejestratorka medyczna Bogucka Anna

rejestratorka medyczna Bąk Klaudia

rejestratorka medyczna Dmoch Aleksandra

rejestratorka medyczna Wielgo Sylwia

Sobczak Michał

manager Garlińska Katarzyna

manager Graczyk Arkadiusz

Strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony. Aby dowiedzieć się co to są pliki cookie, a także zapoznać się klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych sprawdź naszą Politykę prywatności.
Zapoznałem się z Polityką prywatności, wyrażam zgodę oraz akceptuję ustawienia